MAKINË GOME

Prodhues profesional, çmim konkurrues, shërbimi më i mirë

Për t'ju ofruar zgjidhjen e përgjithshme të punishtes së gomës

 • brumosëse gome

  brumosëse gome

  Modeli: X(S)N-3/X(S)N-10/X(S)N-20/X(S)N-35/X(S)N-55/X(S)N-75/ X(S)N-110/X(S)N-150/X(S)N-200
  Ky brumosës i shpërndarjes së gomës (përzierës banbury) përdoret kryesisht për plastifikimin dhe përzierjen e gomës natyrale, gomës sintetike, gomës dhe plastikës së rikuperuar, plastikës shkumuese dhe përdoret në përzierjen e materialeve të shkallës së ndryshme.

 • mulli për përzierjen e gomës

  mulli për përzierjen e gomës

  Modeli: X(S)K-160 / X(S)K-250 / X(S)K-360 / X(S)K-400 / X(S)K-450 / X(S)K-560 / X(S)K-610 / X(S)K-660
  Mulliri i përzierjes së gomës me dy rrotulla përdoret për përzierjen dhe zierjen e gomës së papërpunuar, gomës sintetike, termoplastikës ose EVA me kimikate në materialet përfundimtare.Materiali përfundimtar mund të futet në kalendar, presa të nxehta ose makineri të tjera përpunuese për prodhimin e produkteve plastike prej gome.

 • Kalendar gome

  Kalendar gome

  Modeli: XY-2(3)-250 / XY-2(3)-360 / XY-2(3)-400 / XY-2(3)-450 / XY-2(3)-560 / XY-2 (3)-610 / XY-2 (3)-810
  Kalendari i gomës është pajisja bazë në procesin e produkteve të gomës, përdoret kryesisht për të vendosur gomë në pëlhura, për të gomuar pëlhura ose për të bërë fletë gome.

 • Makinë shtypëse për vullkanizimin e gomës

  Makinë shtypëse për vullkanizimin e gomës

  Modeli: XLB-DQ350x350x2/ XLB-DQ400x400x2/ XLB-DQ600x600x2/ XLB-DQ750x850x2(4)/ XLB-Q900x900x2/ XLB-Q1200/DQ600x600x2/ XLB-DQ750x850x2(4)/ XLB-Q900x900x2/ XLB-Q1200/X10BQ1200 500x2000x1
  Kjo makinë vullkanizuese seri me qëllime të veçanta merr formë pajisjen për profesionin e gomës.

 • Makinë për shtypjen e pllakave gome

  Makinë për shtypjen e pllakave gome

  Modeli: XLB 1100x1100x1 / XLB 550x550x4
  Makina e shtypjes së pllakave të gomës është një lloj makinerie gome mjedisore, përdoret për të përpunuar kokrrat e gomës së mbeturinave në lloje të ndryshme të pllakave të dyshemesë së gomës duke vullkanizuar dhe ngurtësuar.Ndërkohë, mund të përpunojë edhe granula PU, granula EPDM dhe gome natyrale për të qenë pllaka.

 • MAKINË PËR RICIKLIMIN E MBETURINAVE GOMA

  MAKINË PËR RICIKLIMIN E MBETURINAVE GOMA

  OULI gomave të mbeturinave pajisje pluhur gome: i përbërë nga dekompozimi i pluhur gomave mbeturinave dërrmuese, njësi shqyrtimit të përbërë nga bartës magnetike.Kjo teknologji e përpunimit, nuk ka ndotje të ajrit, nuk ka ujëra të zeza, kosto të ulët funksionimi.Është pajisja më e mirë për të prodhuar pluhur gome të mbeturinave.

Rreth Nesh

| MIRË SE VINI

Makina Qingdao Ouli CO, LTD ishte e vendosur në Huangdao të bukur në bregun perëndimor të provincës Shandong të qytetit Qingdao. Kompania jonë është e specializuar në ndërmarrjen e prodhimit të makinerive të gomës me Kërkim dhe Zhvillim, dizajn, prodhim, shitje dhe shërbim.

 • Që nga viti

  1997

  Zona

  5000

  shtetet

  100+

  Klentet

  500+

Shfaqja e videos

Mirë se vini miq për të vizituar, inspektuar dhe negociuar biznes!

NDERI YNË

| ÇERTIFIKIMET
 • bb3
 • Nderi ynë 01
 • bb4
 • bb5
 • Nderi ynë 02
 • bb6
 • Nderi ynë 03
 • nderi yne 04

e fundit

LAJME

 • PLASTECH Vietnam 2023 përfundoi me sukses, Qingdao Ouli Machine Co., LTD shkëmbejnë dhe negociojnë me blerës nga e gjithë bota

  Nga data 14 deri më 16 qershor 2023, "PLASTECH Vietnam 2023" u përmbyll me sukses në qytetin Ho Chi Minh, Vietnam.Qingdao...

 • Avantazhet e makinerisë dërrmuese të murit me spore pluhuri OULI Machinery

  Më 20 qershor 2023, klienti i Jilin solli pluhurin e tij të spores Ganoderma lucidum për të testuar makinën e grimcimit të murit me pluhur spore, pas shtypjes, shkalla e thyerjes së murit të pluhurit të spores arriti në 100%: (forma e pluhurit të spores nën mikroskop) OULI Machinery Spore mur pluhur makineri dërrmuese avantazh...

 • QINGDAO OULI MACHINE CO., LTD do të marrë pjesë në ekspozitën e gomës dhe gomave

  QINGDAO OULI MACHINE CO., LTD do të marrë pjesë në ekspozitën e gomave dhe gomave në qytetin Ho Chi Minh të Vietnamit.Nga data 14-16 Qershor.Kabina me numër R54.Mirë se vini vizitën tuaj.QINGDAO OULI MACHINE CO., LTD është një prodhues profesionist i makinerive të gomës që integron R&D, projektimin, prodhimin dhe shitjet.Është pro...

 • Më 9 qershor 2023, klienti rus erdhi për të vizituar QINGDAO OULI CO.,LTD.

  Më 9 qershor 2023, klienti rus erdhi për të vizituar QINGDAO OULI CO.,LTD.Drejtuesi i OULI priti personalisht klientin. Fillimisht e çoi klientin për të vizituar fabrikën OULI, klienti ishte shumë i interesuar për mikserin e laboratorit, presin e gomës dhe mullirin për përzierjen e gomës mach...

 • Si të mirëmbani mullirin e përzierjes së gomës gjatë funksionimit

  Mulliri i përzierjes së gomës është pjesët kryesore të punës së dy rrotullimeve të kundërta të rulit të uritur, pajisja në anën e operatorit të quajtur rul i përparmë, mund të jetë manualisht ose lëvizja elektrike horizontale para dhe pas, në mënyrë që të rregullojë distancën e rulit për t'u përshtatur kërkesat e funksionimit;Th...